Radyo Dinle

Türkiye’nin ulusal ve yerel değişik müzik tarzlarında yayın yapan radyoları bir arada WebKronik’te. Radyo dinle sayfamızda beğendiğiniz radyonun linkine tıklamanız yeterli. Dünya’dan farklı tarzlarda seçme radyolara da bağlantılar burada yayında..

En Popüler Radyolar

en iyi radyolar burada dinlenir webkronik

Radyolar: Canlı Dinle

Başlıca müzik türlerine göre Dünyadan en popüler internet radyolarını dinlemek için listelerimize göz atın. Rock/Metal, Rap, Klasik, Pop, Caz, ve hatta K-Pop gibi türlerde bir çok radyoyu canlı dinlemek için doğru yerdesiniz!

METAL MÜZİK RADYOLARI: En İyi Rock ve Metal

Metal müzik Rock müziğin bir parçası olmakla beraber zengin çeşitlilikte alt türleriyle Dünya genelinde on milyonlarca dinleyici kitlesine sahip renkli ve sert bir müzik türüdür. Thrash, Death, Black ve daha onlarca alt türü olan Metal için en iyi radyolardan bazılarını sizlere burada sunduk..

K-POP RADYOLARI: Güney Kore Pop Müziğinin En iyileri

K-Pop Güney Kore çıkışlı bir popüler müzik türüdür. 1990’lardan beri var olan K-Pop 2000’li yıllardan sonra bu isimle anılır olmuştur. Daha önce K-Pop için aynı zamanda yerel Pop müzik anlamına da gelen Gayo ismi kullanılmaktaydı. K-Pop dinlemek için çok popüler bazı internet radyolarına bağlantılara buradan ulaşabilirsiniz.

Paylaş: